The Project Management Professional (PMP)®

PMI patvirtinta Sertifikavimosi Pasiruošimo Programa

Project Management Professional (PMP)® – populiariausia pasaulyje projektų valdymo srities sertifikacija.

Vienintelė Lietuvoje PMI patvirtinta 5 dienų PMP® sertifikavimosi pasiruošimo programa, vedama net dviejų ilgametę patirtį turinčių lektorių.


Datos: balandžio 16-18 d. ir 25-26 d.

Kaina:
989 EUR (Reguliari kaina)

AdProjectum yra vienintelis Lietuvoje PMI oficialus registruotas PMP® mokymų tiekejas. Sertifikacija paremta naujausiu PMI standartu - A Guide to the Project Management Body of Knowledge, (PMBOK® Guide) (6th ed.).

PMP® sertifikacijos nauda yra įvairiapusė: sertifikacija padeda standartizuoti projektų vadovų turimas žinias, sąlygoja vienodo PV žodyno, metodų, įrankių pažinimą ir naudojimą, prisideda prie projektų valdymo kultūros organizacijoje formavimosi, suteikia pranašumą varžantis dėl išorinių projektų. Mūsų unikalioje mokymų programoje bus dirbama su visomis The PMBOK® Guide) temomis bei papildomomis Greito mokymosi, Egzamino Tips&Tricks bei Agile temomis.

PROFESIONALAUS PROJEKTŲ VALDYMO VERTĖ, kurią sukuria efektyviai dirbantys profesionalūs projektų vadovai jau ne kartą pasaulyje buvo ištirta, patvirtinta įvairiose verslo šakose ir pateikta tokiuose leidiniuose kaip PMI "PULSE of the Profession"

90%

organizacijų tiki, kad sėkmė projektuose pasiekiama per techninių, verslo, strategijos ir lyderystės kompetencijų ugdymą mokymuose

71%

organizacijų kaip didžiausią sėkmės garantą laiko projektų vadovų lyderystės gebėjimus pritaikant įgytas technines projektų valdymo žinias

2 karto

dažniau profesionalūs projektų vadovai pasiekia nustatytus projektų tikslus, nei jų žemesnės kompetencijos kolegos

13 kartų

profesionalūs projektų vadovai sumažina riziką neefektyviai išleisti pinigus projektuose, nei jų žemesnės kompetencijos kolegos

724773+

projektų valdymo profesionalai jau turi PMP® sertifikaciją ir šis skaičius auga eksponentiškai

AdProjectum - vienintelis Lietuvoje oficialus registruotas PMI mokymų partneris (Registered Education Provider - R.E.P.)

Mokymų

temos

Pirma diena

 • PMI ir PMP® sertifikacija
 • The PMBOK® Guide standartas
 • Fundamentalios žinios
 • Integracijos valdymas
 • Antra diena

 • Apimties valdymas
 • Tvarkaraščio valdymas
 • Kaštų valdymas
 • Trečia diena

 • Išteklių valdymas
 • Komunikacijos valdymas
 • Suinteresuotų šalių valdymas
 • Ketvirta diena

 • Kokybės valdymas
 • Rizikų valdymas
 • Tiekimų valdymas
 • Penkta diena

 • Greito mokymosi technikos
 • PMI® etikos kodeksas
 • Kurso apžvalga
 • Egzamino Tips&Trick
 • Kodėl verta

  dalyvauti

  PENKIOS SVARBIAUSIOS PRIEŽASTYS kodėl verta mokytis ir išlaikyti PMP® sertifikatą

  PRIPAŽINIMAS - Suteikti nepriklausomas ir patikimas priemones patikrinti žinias ir profesionalią patirtį. Daugiau nei 30 metų PMI yra pasaulyje pripažintas projektų valdymo sertifikavimo lyderis

  PRITAIKOMUMAS - PMP® sertifikacija yra nesusijusi su jokia konkrečia verslo sritimi, regionu ar kultūra. PMI sertifikacija bus ištikima Jūsų partnerė karjeros kelyje

  KONKURENCINIS PRANAŠUMAS - Sertifikuoti PMP® specialistai organizacijai suteikia konkurencinį pranašumą rinkoje ir užtikrina kokybiškiausią projektų valdymą

  TALENTO VYSTYMAS - PMP® sertifikacija įtraukia specialistą į nuolatinį profesinį tobulėjimą. Norint prasitęsti sertifikaciją, profesionalas turi ne tik dirbti projektinį darbą, bet toliau tobulinti savo profesines kompetencijas

  PRAKTIŠKUMAS - Įrodykite savo žinias gaudami PMP® sertifikacija, kuri paruošta remiantis geriausiomis dabartinėmis pasaulinėmis praktikomis, jų tendencijomis, projektų valdymo standartais ir tobulinama atsižvelgiant į nuolatinius tyrimus

  economy-2553894_960_720

  Verslas ir viešasis sektorius globaliu mastu susiduria su poreikiu sėkmingai įgyvendinti stategijas su vis mažesniais ištekliais ir todėl profesionali projektų vadyba tampa svarbi nei bet kada ankščiau.

  Pasauliniai tyrimai, kurie ir atsispinti PMI Talentų Trikampyje (PMI Talent Triangle™), nustatė tris SVARBIAUSIAS projekto vadovo KOMPETENCIJŲ SRITYS kaip TECHNINIS projektų valdymas, LYDERYSTĖ ir STRATEGINIS verslo ir/ar viešojo sektoriaus VALDYMAS. Projekto vadovo šių sričių išmanymas ir gebėjimas integruoti praktikoje lemia efektyvų ir sėkmingą projektų valdymą.

  Remiantis PMI’s Pulse of the Profession® globaliais tyrimais, dvi iš trijų organizacijų tvirtina, kad sudėtinga surasti talentingus projektų vadovus su pakankamomis TECHNINĖMIS projektų valdymo žiniomis.

  Tačiau net 96% organizacijjų taip pat įvardina, kad TECHNINĖS projektų valdymo žinios yra lengviau išmokstamos dalyvaujant mokymuose lyginant su lyderystės ar strateginio valdymo gebėjimais, kuriuo vystomi ir įgyjami praktikos metu.

  Projektų vadovai įgyję PMP® sertifikaciją, savo profesinį tobulėjimą tęsia remiantis PMI Talentų trikampiu.

  KODĖL VERTA RINKTIS AdProjectum - vienintelį PMI registuotą PMP mokymų tiekėją

  PMI sukurė R.E.P. programą siekdama įkurti aukščiausios pasaulinės kokybės projektų valdymo dėstytojų ir mokymų tiekėjų tinklą. PMI pasauliniai tyrimai rodo, kad virš 80 procentų organizacijų pasitiki R.E.P. programos kokybe ir renkasi oficialius PMI mokymų tiekėjus.

  Per keletą pastarųjų metų PMI R.E.P. partnerių mokymus pasaulyje baigė virš 3 milijonų projektų valdymo specialistų iš daugiau nei 80 šalių ir atstovaujančių visas verslo ir privataus sektoriaus šakas.

  PMI - pasaulinis autoritetas projektų valdymo bendruomenėje

  Project Management Institute (liet. Projektų valdymo institutas) - pasaulyje lyderiaujanti ne pelno siekianti organizacija vienijanti milžiniška 2.9 milijono projektų valdymo ekspertų tinklą, kuriame susitinka projektų, programų, portfelio valdymo žinios ir praktinė patirtis iš viso pasaulio.

  Atsiliepimai

  • Ieva Žemaitytė, PMP
   Retai pasitaiko dėstytojų bei konsultantų, kurie turėtų ne tik teorinių žinių bet ir reikšmingą darbinę patirtį. Karolis buvo dėstytojas, su kuriuo man teko malonumas mokintis ir ruoštis PMP egzaminui. Aš visuomet liksiu dėkinga už pagalbą ir paramą, kurią jis man suteikė. Aš buvau sužavėta jo komunikavimo gebėjimais ir tuo, kaip sudėtinga informacija gali būti paprastai perteikta papildant ją praktiniais pavyzdžiais. Įgyti tokius įgūdžius dažnai užtrunka metų metus, tačiau jam atrodo tai gaunasi natūraliai. Kaip dėstytojas, Karolis nusipelno mano aukščiausių rekomendacijų.
   Ieva Žemaitytė, PMP
   Projektų vadovė, UAB IBM Lietuva
  • Egidijus Žatkevičius
   Esu išklausęs AdProjectum dėstytojų vestus PMP mokymus ir likau patenkintas tiek mokymų kokybe, tiek dėstytojų požiūriu į mane, kaip klausytoją. Mokymų metu norėjau ne tik išklausyti teorinę PMBOK pusę, tačiau ir sužinoti kaip taikyti teoriją praktikoje. Po kursų projektų valdymas tapo aiškesnis ir labiau struktūrizuotas.
   Egidijus Žatkevičius
   Kasdienės bankininkystės projektų vadovas, DNB bankas
  • Andrius Petrauskas, PMP
   Pas Karolį Mickevičių-Mėgelaitį lankiau kursus, skirtus pasiruošti PMP egzaminui. Kursai buvo išsamūs, nuosekliai palietė visas PMBOK'o sritis. Karolis taip pat akcentuodavo temas, kurios yra sudėtingesnės ar dažniausiai pasitaikančios egzamine, taip paruošė klausytoją klaidinantiems egzamino klausimams. Kursų metu taip pat buvo skiriama laiko praktinėms užduotims atlikti. Tai leido labiau įsisavinti kursų medžiagą. Karolis, kaip PMBOK kursų dėstytojas turi labai gilias žinias, sugeba atsakyti į visus jam užduodamus klausimus.
   Andrius Petrauskas, PMP
   Klientų aptarnavimo vadovas, UAB ETRONIKA
  • Andrejus Jurjevas, CCNP, CCDA, CCA, MCITP, MCSA, MCT, VCP5
   2012 metais man teko dalyvauti projektų valdymo mokymuose pagal PMI PMP programą. Dėstytojas Karolis Mickevičius-Mėgelaitis buvo labai kvalifikuotas, geranoriškas ir atidus. Mokymo proceso metu buvo nuosekliai išnagrinėti projektų valdymo procesai ir žinių sritis pagal PMBOK standartą, dėstytojas sugebėjo pateikti pakankamai sudėtingą teorinę medžiagą labai gyvai ir įdomiai, derino teoriją su praktiniais pavyzdžiais ir išsamiai atsakinėjo į dalyvių klausimus. Mokymai buvo labai naudingi ir leido man įtvirtinti projektų valdymo žinias. Dėstytojo dėka taip pat gavau naudingos informacijos apie PMP egzamino organizavimą, egzamino klausimų formulavimą, dažniausiai egzamino metu daromas klaidas. Rekomenduoju dėstytoją visiems, planuojantiems panašius mokymus.
   Andrejus Jurjevas, CCNP, CCDA, CCA, MCITP, MCSA, MCT, VCP5
   Tinklų operacijų analizės vadovas, BARCLAYS TECHNOLOGY CENTRE LIMITED Lietuvos filialas
  • Laurynas Mereckas
   Dėkoju AdProjectum už išsamius gyvus mokymus, kurie padėjo pagrindą PMP sertifikato išlaikymui. Po gyvų mokymų pats ruošiausi dar tris savaites - dvi savaites skyriau skaitymui ir konspektavimui ir vieną savaitę medžiagos kartojimui, bandomųjų egzaminų sprendimui. Rezultatas – išlaikytas PMP egzaminas iš pirmo karto. Manau, kad gyvų mokymų, mokomosios medžiagos su knyga ir 2-3 bandomųjų testų komplekto turėtų pakakti bet kuriam, toks mokymosi planas yra optimalus
   Laurynas Mereckas
   Head of Business Process Management at EPSO-G
  • Audronė Rukšaitė
   Tikriausiai tai buvo vieni geriausių mokymų, kuriuose aš esu pati dalyvavusi. Labai patiko, kad mokymus vedė net du praktinę patirtį turintys lektoriai Artūras  ir Karolis. Mokymų medžiaga itin kokybiška. Jaučiasi, kad mokymų turinys atitinka pasaulinius PMI reikalavimus.  Penkios dienos leido išsamiai ir produktyviai  išmokti visus profesionalaus projektų valdymo principus.  Mokymai stipriai orientuoti į PMP egamino išlaikymą, tačiau tikrai netrūko  tiek įtraukiančių komandinių užduočių, tiek praktinių pritaikymo pavyzdžių. Rekomenduoju visiems sudalyvauti tokios aukštos kokybės mokymuose, kurie tikrai nori tobulėti projektų valdyme.
   Audronė Rukšaitė
   Luminor Bank AB, Senior Business Analyst
  • Evaldas Pamakštis, PMP
   AdProjectum mokymai suteikė galimybę susisteminti praktines projektų valdymo žinias ir identifikuoti sritis, kurias reikia patobulinti. Sėkmingam PMP egzamino išlaikymui iš pirmo karto labai padėjo praktinės užduotys kursų metu ir patarimai, kaip efektyviau mokytis ir laikyti egzaminą.
   Evaldas Pamakštis, PMP
   AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

  Mokymų programos

  ekspertai

  Susisiekime

  AdProjectum - Jūsų partneris

  Karolis Mickevičius - Mėgelaitis +370 610 75 733