Projektų valdymas pagal PRINCE2

3 dienų PRINCE2 mokymai su galimybe po mokymų išsilaikyti PRINCE2 Foundation sertifikatą

PRINCE2 (Projects IN Controlled Environments) yra universalus, įvairioms organizacijoms bei viešajam sektoriui lengvai adaptuojamas Britiškasis projektų valdymo standartas, kurį įsidiegė daugiau kaip 20.000 organizacijų visame pasaulyje.

Datos: _________, Vilnius
Kaina:
549 EUR (be egzamino)
849 EUR (su egzaminu )

Mokymų ir sertifikacijos nauda:

 • Mokymuose išmoksite PRINCE2 projektų valdymo metodą, jo principus, procesus, gerąsias praktikas.

 • Mokymų metu suprasite, kodėl būtent šis projektų valdymo standartas yra plačiausiai pritaikomas praktikoje visame pasaulyje.

 • Įgytas žinias galėsite taikyti tiek praktikoje bei iš karto po mokymų išlaikyti PRINCE2 Foundation egzaminą ir gauti pasaulinio lygio PRINCE2 Foundation sertifikatą.
 • Kam rekomenduojame dalyvauti?

  Kiekvienam, kuris dirba su projektais ir nori išmokti PRINCE2 standartą. Kviečiame ir projektų vadovus, kurie turi patirties dirbant pagal tokius projektų valdymo principus kaip SCRUM, KANBAN, PMBOK ir norinčius praplėsti savo projektų valdymo gebėjimus įgyjant gerąsias praktikas iš PRINCE2 standarto. Taip pat kviečiame tuos, kurie organizacijose nori diegti arba diegiasi projektų valdymo tvarkas ir svarsto kurį standartą naudoti. Kviečiame ir tuos, kurie nori pasiruošti PRINCE2 Foundation sertifikato išlaikymui.
  Šie mokymai taip pat skirti tiems, kas nori išsilaikyti PRINCE2 Foundation sertifikatą iš karto po mokymų.

  ...

   

  Apie Artūrą Bučinską

  Artūras Bučinskas yra sertifikuotas projektų valdymo srities ekspertas (PRINCE2® Foundation, PRINCE2® Practitioner, PMP®, IPMA-C®, ) turintis daugiau nei dešimties metų patirtį projektų valdyme. Dirbęs tarptautinės projektų valdymo tarnybos vadovo, portfelio vadovo, projekto vadovo pareigose. Turi patirties energetikos, telekomunikacijų/IT, bankininkystės sektoriuose. Skaito pranešimus projektų valdymo tema pasaulinio lygio konferencijose bei veda projektų valdymo mokymus įmonėms, projektų vadovams ir studentams. ISM Executive school ir KTU Telekomunikacijų magistras.

  Susisiekime

  AdProjectum - Jūsų partneris.

  Artūras Bučinskas +370 614 76 100

  Karolis Mickevičius-Mėgelaitis +370 610 75 733