PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP)®

Pasiruošimo Programa (LT/EN)

PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP)® sertifikacija, skirta Agile specialistams ir jau spėjusi įsitvirtinti, kaip viena labiausiai vertinamų Agile sertifikacijų pasaulyje. ACP® naudą ir poreikį įrodo Gartner tyrimai teigiantys, kad kelių metų laikotarpyje, 80% visų programinės įrangos projektų bus valdoma naudojant Agile.

Kaina:
789 EUR (Reguliari kaina)

Kursų ir sertifikacijos nauda:

 • ACP® sertifikacija yra aukštesnio lygio ir labiau vertinama nei CSM®, CSPO® ar ICP® sertifikatai.

 • ACP® sertifikacija įrodo patirtį ir kompetenciją vykdant bei vadovaujant Agile projektams, todėl yra puikus pasirinkimas projektų vadovams, praktikuojantiems Agile metodikas.

 • Įgytas kompleksinis supratimas apie Agile ir tradicinių projektų valdymo metodų derinimą.

 • Po kursų Jūs ne tik būsite pasiruošę laikyti ACP® egzaminą (pasiruošimą liudija oficialus diplomas), bet ir gebėsite pritaikyti Agile įrankius, technikas bei metodus savo kasdienėje projektų valdymo praktikoje.
 • parallax background

  Kam rekomenduojame dalyvauti?

  ACP® sertifikacija skirta patyrusiems praktikams, norintiems užtvirtinti turimas Agile žinias, įrodyti gebėjimą dirbti naudojantis Agile metodais bei pagal poreikį gebėti taikyti įvairius Agile įrankius bei technikas.

  ...

   

  Apie Karolį Mickevičių-Mėgelaitį

  Karolis Mickevičius-Mėgelaitis yra UAB „Ad projectum“ partneris, ProjektuKursai.lt įkūrėjas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius, projektų vadovas, dėstytojas, konsultantas, YoungCrew Lietuva valdybos narys, buvęs Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) valdybos narys, pirmojo projektų vadybos terminų žodyno bendraautorius. Karolis įgijo universalios patirties dirbdamas įvairaus tipo projektuose: IT, bankininkystės, rinkodaros, organizaciniuose, socialiniuose. Domisi ne tik praktine projektų valdymo puse, bet kartu dirba prie teorinių bei mokslinių projektų vadybos aspektų. Karolis yra sertifikuotas Projektų vadybos profesionalas (PMP)®, Scrum meistras (CSM)®, Scrum produkto savininkas (CSPO)®, Agile projektų lyderis (CAL)®, Agile praktikas (The PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP)®), ICAgile profesionalas (ICP)®, oficialus Microsoft dėstytojas (MCT)® bei Microsoft Project ir Project Server profesionalas (MCTS)®, (MCITP)®, sertifikuotas CompTIA Project+®, DSDM®, ITIL®, Points of You® specialistas.

  Susisiekime

  AdProjectum - Jūsų partneris.

  Karolis Mickevičius-Mėgelaitis +370 610 75 733
  Arturas Bučinskas +370 614 76 100