Susiekime

dėl paslaugų


  Atsiliepimai

  apie sprendimus ir paslaugas

  • Vytautas Kelevičius, Professional Project Manager at Construction Industry
   I am happy to share with my new achievement received on 2020.03.02  - I have become "PRINCE2 Foundation" certified project manager! Big thanks to lecturer Arturas Bucinskas and ADProjectum - as always the best quality of training.
   Vytautas Kelevičius, Professional Project Manager at Construction Industry
  • Kristina Bžemovskaitė-Lukauskienė, Produkto vadovė.
   2020 kovo mėn. dalyvavau Ad Projectum organizuotuose PRINCE2® Foundation mokymuose, kurių metu praktinėmis ir teorinėmis žiniomis dalinosi Artūras Bučinskas. Šio nuostabaus lektoriaus mokymo metodų dėka, buvo tinkamai sudėlioti akcentai bei pabrėžti svarbūs aspektai, kurie yra būtini ne tik siekiant sėkmingai išlaikyti PRINCE2® Foundation egzaminą, bet ir norint efektyviai valdyti projektus. Labai džiaugiuosi, kad mano pirmasis bandymas išlaikyti  egzaminą buvo sėkmingas ir galiu džiaugtis įgijusi vertingų žinių bei gavusi sertifikatą. Visiems besidomintiems projektų valdymu ar dirbantiems šioje srityje nuoširdžiai rekomenduoju susipažinti su šia metodologija.
   Kristina Bžemovskaitė-Lukauskienė, Produkto vadovė.
  • Jonas Garbaliauskas, PRINCE2 ® Foundation
   2019 lapkritį dalyvavau Ad Projectum vedamuose 3 dienų PRINCE2® Foundation mokymuose. Sėkmingai iš pirmo karto išlaikiau PRINCE2® Foundation egzaminą trečiąją mokymų dieną po pietų. Nuoširdžiai galiu pasidalinti – best mokymai ever, kuriuose iki šiol buvau!  Didele dalimi - dėl profesionalaus, ypatingai charizmatiško bei gausią praktinę patirtį turinčio lektoriaus Artūro Bučinsko. Daug žinių, daug praktinių idėjų, daug sistemingos įdomiai perteiktos informacijos, kuri, tikiu, taps veiksmais mano kasdieniame darbe. Rekomenduojų šį kursą visiems besidomintiems efektyviu bei struktūrizuotu projektų valdymu – pasaulinis PRINCE2® projektų valdymo standartas tikrai vertas jūsų dėmesio, jei projektų valdymas jums yra aktuali sritis.
   Jonas Garbaliauskas, PRINCE2 ® Foundation
   Projektų vadovas
  • Dovile Žižienė, Prince2® Foundation
   2019 metų rudenį dalyvavau Ad Projectum Prince2®  Foundation mokymuose ir sėkmingai iš pirmo karto išsilaikiau Prince2® Foundation  pasaulinio lygio neterminuotą sertifikatą  trečią mokymų dieną . Esu dėkinga už profesionalų lektoriaus Artūro Bučinsko darbą, kuris puikiai ir aiškiai perteikė visą Prince2®  metodą mokymų metu. Dirbant bankininkystės srityje, naudinga gerai išmanyti projekto valdymo ypatumus  ir siekti maksimizuoti naudą iš kiekvieno įgyvendinamo projekto. Prince2®  projektų valdymo metodas tikrai išsamus ir praktiškai pritaikomas įvairiuose projektuose, čia yra akcentuojamos pasaulinės gerosios vadybos praktikos, įgalintas projekto dalyvių rolės ir aiškios jų atsakomybės. Rekomenduoju šį projektų valdymo kursą visiems besidomintiems projektų valdymu ir norintiems įgauti projektų valdymo žinių bei išsilaikyti pasaulinį sertifikatą trečią puikių mokymų dieną su tikrai profesionaliu projektų valdymo lektoriumi  Artūru Bučinsku.  
   Dovile Žižienė, Prince2® Foundation
  • Vytautas Broniukaitis, CEO
   Teko maloni patirtis sudalyvauti AdProjectum, projektų valdymo mokymuose. Esu dėkingas už profesionalų lektorių darbą. Man dirbant tarptautinės įmonės vadovo pareigose, labai aktualu suprasti, kaip optimaliai įmonėje valdomi projektai, kad tūrėčiau pakankamai žinių ir galėčiau padėti savo komandai juos sėkmingai įgyvendinti. Todėl rekomenduoju, projektų valdymo kursą tiek projektų vadovams, tiek pačių įmonių vadovams.
   Vytautas Broniukaitis, CEO
   M&G Hausgerate, GmbH, Vokietija
  • Gintarė Pumputienė
   2019 pavasarį dalyvavau Ad Projectum Prince2 Foundation mokymuose ir sėkmingai  trečią mokymų dieną išlaikiau Prince2 Foundation egzaminą ir gavau sertifikatą. Tikriausiai tai buvo vieni geriausių mokymų, kuriuose esu dalyvavusi.  Mokymų medžiaga labai kokybiška. Mokymai orientuoti į Prince2 Foundation egzamino  išlaikymą, tačiau tuo pačiu per mokymus buvo pateikta daug praktinių projektų valdymo pavyzdžių. Mokymų lektoriai labai profesionalūs, draugiški ir tikrai turi daug praktinės projektų valdymo patirties ir ja dalinasi mokymų metu. Rekomenduoju visiems sudalyvauti tokios aukštos kokybės mokymuose ir trečią dieną išsilaikyti neterminuotą praktiškiausio projektų valdymo standarto Prince2 Foundation egzaminą ir gauti neterminuotą sertifikatą
   Gintarė Pumputienė
   IT projektų vadovė
  • Žydrūnė Drebickaitė, PMP
   Norint įgyti PMP sertifikatą, reikia įdėti nemažai pastangų, kryptingai, sistemingai ruošiantis. Adprojectum Lektoriai Artūras ir Karolis yra didžiulė pagalba, įgyjant žinias būtinas PMP sertifikatui. Mokymai, kuriuos veda AdProjectum komanda yra sistemingi, išsamūs, daugelį temų mokantis per praktines užduotis. Labai šaunu, kad mokymai apima ne tik turinį - teoriją, bet, kas yra ypatingai svarbu, specifinius mokymosi  principus, kaip tas žinias įsisavinti. Asmeniškai man, ruošiantis PMP sertifikatui, kada atrodė neįveikiama užduotis pasiriuošti egzaminui, Lektoriai neuždarė durų net ir po mokymų, kada reikėjo pagalbos ir motyvacijos. Gerbiu už šiuos žodžius: ,,Pasibaigus mokymams, mes nelaikome, kad mūsų darbas yra atliktas, esame kartu iki sertifikato įgyjimo''. Ačiū dar kartą už patikėjimą manimi ir paskatinimą. Žodžiai, kurie mane palaikė prieš egzaminą: ,,<...> įjungti optimizmo ir pozityvaus nusiteikimo nuotaiką, kad tikrai išlaikysite, pailsėti dieną prieš egzaminą ir išlaikyti'' (Artūras B.).  
   Žydrūnė Drebickaitė, PMP
   Sistemų plėtros vadovė, UAB Technologijų ir Inovacijų centras, TIC
  • Deimantė Satkuvienė
   2019 metų pradžioje dalyvavau Ad Projectum trijų dienų Prince2 Foundation mokymuose ir sėkmingai išsilaikiau Prince2 Foundation sertifikatą trečią mokymų dieną. Retai pasitaiko dėstytojų, kurie turėtų ne tik teorinių žinių bet ir reikšmingą darbinę patirtį. Artūras Bučinskas buvo dėstytojas, kurio vesti mokymai  man buvo labai naudingi ir pavyko  išsilaikyti PRINCE2 Foundation egzaminą.  Aš buvau sužavėta jo komunikavimo gebėjimais ir tuo, kaip svarbi  informacija gali būti paprastai ir efektyviai perteikta papildant ją tikrais praktiniais pavyzdžiais. Mokymuose puikiai suintegruota tiek teorinė, tiek praktinė ir pasiruošimo egzaminui dalys. Kaip dėstytojas, Artūras nusipelno mano aukščiausių rekomendacijų.
   Deimantė Satkuvienė
   Projekto vadovė
  • Paulius Kabašinskas, Chief Projects Officer (CPO)
   Sakoma, kad įmonės sėkmė priklauso nuo daugybės skirtingų veiksnių, tačiau vienas iš esminių faktorių yra organizacijos darbuotojų nuolatinis noras mokytis ir tobulėti. Neseniai "Staticus" projektų vadovai dalyvavo dviejų dienų"Ad Projectum" "Projektų valdymo praktiniai pagrindai" mokymuose, kuriuos vedė savo srities profesionalai  Karolis Mickevičius Mėgelaitis ir Artūras Bučinskas. Mokymai buvo pagrįsti tarptautiniais projektų valdymo standartais pagal PMI ir Prince2. Netrukus po mokymo mes pradėjome pastebėti konkrečių projektų valdymo žinių tobulėjimą įvairiose srityse, tokiose kaip – rizikų, suinteresuotųjų šalių, komunikacijos valdymas. Taip pat, siekiant pagerinti tarpusavio supratimą apie tarptautinį projektų valdymą, suinteresuotųjų šalių atsakomybes ir sėkmingą komunikaciją, nusprendėme suorganizuoti  panašius vienos dienos mokymus "Staticus" resursų bei departamentų vadovams. "Staticus" bendrovei  tai ne tik padeda naudoti tuos pačius projektų valdymo standartus, tačiau kartu suteikia ir bendrą supratimą apie nuolatinio tobulėjimo būtinybę
   Paulius Kabašinskas, Chief Projects Officer (CPO)
   STATICUS, UAB
  • Laurynas Mereckas
   Dėkoju AdProjectum už išsamius gyvus mokymus, kurie padėjo pagrindą PMP sertifikato išlaikymui. Po gyvų mokymų pats ruošiausi dar tris savaites - dvi savaites skyriau skaitymui ir konspektavimui ir vieną savaitę medžiagos kartojimui, bandomųjų egzaminų sprendimui. Rezultatas – išlaikytas PMP egzaminas iš pirmo karto. Manau, kad gyvų mokymų, mokomosios medžiagos su knyga ir 2-3 bandomųjų testų komplekto turėtų pakakti bet kuriam, toks mokymosi planas yra optimalus
   Laurynas Mereckas
   Head of Business Process Management at EPSO-G
  • Evaldas Pamakštis, PMP
   AdProjectum mokymai suteikė galimybę susisteminti praktines projektų valdymo žinias ir identifikuoti sritis, kurias reikia patobulinti. Sėkmingam PMP egzamino išlaikymui iš pirmo karto labai padėjo praktinės užduotys kursų metu ir patarimai, kaip efektyviau mokytis ir laikyti egzaminą.
   Evaldas Pamakštis, PMP
   AB Lietuvos radijo ir televizijos centras
  • Audronė Rukšaitė
   Tikriausiai tai buvo vieni geriausių mokymų, kuriuose aš esu pati dalyvavusi. Labai patiko, kad mokymus vedė net du praktinę patirtį turintys lektoriai Artūras  ir Karolis. Mokymų medžiaga itin kokybiška. Jaučiasi, kad mokymų turinys atitinka pasaulinius PMI reikalavimus.  Penkios dienos leido išsamiai ir produktyviai  išmokti visus profesionalaus projektų valdymo principus.  Mokymai stipriai orientuoti į PMP egamino išlaikymą, tačiau tikrai netrūko  tiek įtraukiančių komandinių užduočių, tiek praktinių pritaikymo pavyzdžių. Rekomenduoju visiems sudalyvauti tokios aukštos kokybės mokymuose, kurie tikrai nori tobulėti projektų valdyme.
   Audronė Rukšaitė
   Luminor Bank AB, Senior Business Analyst
  • Andrejus Jurjevas, CCNP, CCDA, CCA, MCITP, MCSA, MCT, VCP5
   2012 metais man teko dalyvauti projektų valdymo mokymuose pagal PMI PMP programą. Dėstytojas Karolis Mickevičius-Mėgelaitis buvo labai kvalifikuotas, geranoriškas ir atidus. Mokymo proceso metu buvo nuosekliai išnagrinėti projektų valdymo procesai ir žinių sritis pagal PMBOK standartą, dėstytojas sugebėjo pateikti pakankamai sudėtingą teorinę medžiagą labai gyvai ir įdomiai, derino teoriją su praktiniais pavyzdžiais ir išsamiai atsakinėjo į dalyvių klausimus. Mokymai buvo labai naudingi ir leido man įtvirtinti projektų valdymo žinias. Dėstytojo dėka taip pat gavau naudingos informacijos apie PMP egzamino organizavimą, egzamino klausimų formulavimą, dažniausiai egzamino metu daromas klaidas. Rekomenduoju dėstytoją visiems, planuojantiems panašius mokymus.
   Andrejus Jurjevas, CCNP, CCDA, CCA, MCITP, MCSA, MCT, VCP5
   Tinklų operacijų analizės vadovas, BARCLAYS TECHNOLOGY CENTRE LIMITED Lietuvos filialas
  • Andrius Petrauskas, PMP
   Pas Karolį Mickevičių-Mėgelaitį lankiau kursus, skirtus pasiruošti PMP egzaminui. Kursai buvo išsamūs, nuosekliai palietė visas PMBOK'o sritis. Karolis taip pat akcentuodavo temas, kurios yra sudėtingesnės ar dažniausiai pasitaikančios egzamine, taip paruošė klausytoją klaidinantiems egzamino klausimams. Kursų metu taip pat buvo skiriama laiko praktinėms užduotims atlikti. Tai leido labiau įsisavinti kursų medžiagą. Karolis, kaip PMBOK kursų dėstytojas turi labai gilias žinias, sugeba atsakyti į visus jam užduodamus klausimus.
   Andrius Petrauskas, PMP
   Klientų aptarnavimo vadovas, UAB ETRONIKA
  • Egidijus Žatkevičius
   Esu išklausęs AdProjectum dėstytojų vestus PMP mokymus ir likau patenkintas tiek mokymų kokybe, tiek dėstytojų požiūriu į mane, kaip klausytoją. Mokymų metu norėjau ne tik išklausyti teorinę PMBOK pusę, tačiau ir sužinoti kaip taikyti teoriją praktikoje. Po kursų projektų valdymas tapo aiškesnis ir labiau struktūrizuotas.
   Egidijus Žatkevičius
   Kasdienės bankininkystės projektų vadovas, DNB bankas
  • Ieva Žemaitytė, PMP
   Retai pasitaiko dėstytojų bei konsultantų, kurie turėtų ne tik teorinių žinių bet ir reikšmingą darbinę patirtį. Karolis buvo dėstytojas, su kuriuo man teko malonumas mokintis ir ruoštis PMP egzaminui. Aš visuomet liksiu dėkinga už pagalbą ir paramą, kurią jis man suteikė. Aš buvau sužavėta jo komunikavimo gebėjimais ir tuo, kaip sudėtinga informacija gali būti paprastai perteikta papildant ją praktiniais pavyzdžiais. Įgyti tokius įgūdžius dažnai užtrunka metų metus, tačiau jam atrodo tai gaunasi natūraliai. Kaip dėstytojas, Karolis nusipelno mano aukščiausių rekomendacijų.
   Ieva Žemaitytė, PMP
   Projektų vadovė, UAB IBM Lietuva
  • PMO manager Felix Hodrus @ Schmalz
   One point is our portfolio, resource and project management integrated  single environment that we succeeded to deploy just in  1 month. We efficiently manage different construction, product and IT projects in one place. Solution is user friendly with very short learning curve . We use with ease majority of key solution functions by managers, resource managers and project managers
  • Thomas Steininger, Head of Quality Management & Organization Development Unit
   “The introduction of Onepoint Project was mainly driven by the idea of securing the achievement of the goals ‘in time’, ‘in budget’ and ‘in quality’ for our internal product development projects. Through Onepoint Project we have taken a major step closer towards this aim and at the same time got the chance to learn from our projects and to get better and better in the mid-term.“
   Thomas Steininger, Head of Quality Management & Organization Development Unit
   EVVA Sicherheitstechnologie GmbH
  • Thomas König, Head of the Project Department
   The visualization of all running projects in the onepoint-PROJECTS project pipeline is a major tool for me and my team to keep a complete overview. Thus, we are able to use resources in an optimal way and make more informed decisions.
   Thomas König, Head of the Project Department
   Worthington Cylinders
  • Dr. Erwin Duschnig, Managing Director
   Through Onepoint’s project management software all information and project key figures that  need to be reported to the providers of grants and project partners are centrally and easily accessible. When creating the reports I save a lot of time that I now spend on improved scheduling
   Dr. Erwin Duschnig, Managing Director
   Know-Center
  • Edvardas Tarasevičus,CEO
   2016 metų spalio mėn. 21 d. lektorius  Artūras Bučinskas vedė projektų valdymo mokymus mūsų įmonės darbuotojams. Seminare buvo nuosekliai ir  struktūriškai perteiktos projektų valdymo pagrindų žinios. Teorinė medžiaga buvo pateikta derinant su praktiniais pavydžiais ir pratimais. Mokymų metu nagrinėjome realius įmonės vykdytus projektus. Taikėme praktinius įrankius ir metodus. Mokymų metu mūsų prašymu buvo daug dėmesio skirta komandiniams pratimams, kuriuose darbuotojai tobulino savo darbo komandoje įgūdžius. Įgijome daug naujų projektų valdymo žinių, kurios bus aktualios mūsų darbe. Mokymus įvertinome teigiamai, nes lektorius Artūras Bučinskas geba įtraukiančiai perteikti teorines žinias derintamas su praktiniais ir komandiniais pratimais.
   Edvardas Tarasevičus,CEO
   Litgrid Power Link service

  Ekspertai

  ir partneriai

  Artūras Bučinskas


  Artūras Bučinskas yra UAB „Ad Projectum“ lektorius-konsultantas. Jis yra sertifikuotas projektų valdymo srities ekspertas turintis PMP®, PRINCE2® Foundation, PRINCE2® Practitioner, PRINCE2® Approved Trainer su projektų valdymu susijusius sertifikatus. Artūras yra vienintelis Lietuvoje lietuviškai kalbantis akredituotas PRINCE2 lektorius. Artūras yra dirbęs tarptautinės projektų valdymo tarnybos vadovo, portfelio vadovo, projekto vadovo pareigose. Turi patirties energetikos, telekomunikacijų, Informacinių technologijų, bankininkystės sektoriuose. Nuo 2013 metų Artūras dėsto projektų valdymą įmonėms, Vilniaus Universiteto Verslo mokyklos studentams, sertifikuotis besiruošiantiems projektų vadovams.

  Karolis Mickevičius - Mėgelaitis


  Karolis Mickevičius-Mėgelaitis yra UAB „Ad projectum“ partneris, ProjektuKursai.lt įkūrėjas, projektų vadovas, dėstytojas, konsultantas, Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) ir PMI Lietuva narys, pirmojo projektų vadybos terminų žodyno bendraautorius. Karolis įgijo universalios patirties dirbdamas įvairaus tipo projektuose: IT, bankininkystės, rinkodaros, organizaciniuose, socialiniuose. Domisi ne tik praktine projektų valdymo puse, bet kartu dirba prie teorinių bei mokslinių projektų vadybos aspektų. Karolis yra sertifikuotas Projektų vadybos profesionalas (PMP)®, profesionalus Scrum meistras (PSM)®, Scrum profesionalas (CSP)®, Scrum meistras (CSM)®, Scrum produkto savininkas (CSPO)®, Agile projektų lyderis (CAL)®, Agile praktikas (The PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP)®), ICAgile profesionalas (ICP)®, PMO praktikas (PMO-CP)®, oficialus Microsoft dėstytojas (MCT)®, sertifikuotas PRINCE2, CompTIA Project+®, DSDM®, ITIL®, Points of You® specialistas.

  AdProjectum

  informacija

  UAB "Ad Projectum"

  Įmonės kodas 303994459.

  PVM kodas LT100011026311.

  Email info[eta]adprojectum.lt

  Tel. +370 610 75733

  Tel. +370 614 76100