PRINCE2® Foundation mokymai + egzaminas

NUOTOLINIAI 3 dienų PRINCE2® mokymai su galimybe išsilaikyti PRINCE2® Foundation sertifikatą


PRINCE2® - universalus ir lengvai adaptuojamas Britiškasis projektų valdymo standartas, kurį įsidiegė daugiau kaip 20.000 organizacijų visame pasaulyje.

Vienintelė Lietuvoje akredituoto PRINCE2® trenerio lietuvio ir PRINCE2® praktiko vedama PRINCE2® Foundation 3 dienų mokymų programa su įtraukta galimybe išsilaikyti PRINCE2® Foundation pasaulinį sertifikatą. Mokymai ir egzaminas pagal PRINCE2® standarto 6 versiją (ang. PRINCE2® 6th edition)

Datos: 2024 m. balandžio 4-5 ir balandžio 8 d.

Nuotolinių mokymų kaina:
1079 EUR (su įtrauktu PRINCE2® Foundation egzamino laikymu po mokymų jūsų pasiriktu laiku . Į kainą įtrauktas egzamino išlaikymo draudimas - pakartotinis laikymas neišlaikius)
Egzamino kaina perkant atskirai be mokymų online iš PeopleCert.

Mokymų ir sertifikacijos nauda:

 • Mokymuose išmoksite PRINCE2® projektų valdymo metodą, jo principus, procesus, gerąsias praktikas.

 • Mokymų metu suprasite, kodėl būtent šis projektų valdymo standartas yra plačiausiai pritaikomas praktikoje visame pasaulyje.

 • Po mokymų galėsite išsilaikyti PRINCE2® Foundation egzaminą ir gauti pasaulinio lygio PRINCE2® Foundation sertifikatą.
 • Lektorius Artūras Bučinskas yra pirmasis lietuvis tapęs oficialiu akredituotu PRINCE2® mokymų lektoriumi.

  Ad Projectum yra oficiali akredituota PRINCE2® Foundation mokymų tiekėja, o lektorius Artūras Bučinskas yra oficialus akredituotas PRINCE2® mokymų lektorius. Siekiant užtikrinti pasaulinio lygio mokymų kokybę PRINCE2® Foundation sertifikavimo mokymų programa yra patikrinta ir akredituota AXELOS, kuri sukūrė ir reguliariai atnaujina PRINCE2® projektų valdymo standartą.
  parallax background

  Kam rekomenduojame dalyvauti?

  Kiekvienam, kuris dirba su projektais ir nori išmokti PRINCE2® standartą bei praplėsti savo projektų valdymo gebėjimus įgyjant gerąsias praktikas iš PRINCE2® standarto. Taip pat kviečiame tuos, kurie organizacijose nori diegti arba diegiasi projektų valdymo tvarkas ir svarsto kurį standartą naudoti. Kviečiame ir tuos, kurie nori pasiruošti ir išlaikyti PRINCE2® Foundation sertifikatą.

  ...

   
  Išankstinių apmokėjimų grąžinimo politika: Klientui atsisakius mokymų išankstiniai mokėjimai už mokymus ir egzaminą yra grąžinami 100%, jei atsiunčiamas nuskanuotas rašytinis prašymas su atsisakymo priežastimi, banko sąskaita pinigų grąžinimui ir parašu į info@adprojectum.lt ne vėliau kaip 7 darbo dienos iki mokymų pradžios. Pateikus prašymą likus mažiau nei 7 darbo dienoms iki mokymų pradžios grąžinamos tiktai mokymų išlaidos, tačiau negrąžinama egzamino kaina, nes nupirkto egzamino atšaukti negalima. Gavus prašymą pirmą mokymų dieną ir vėliau pinigai negrąžinami.

  Mokymų

  programa

  Atsiliepimai

  • Vytautas Kelevičius, Professional Project Manager at Construction Industry
   I am happy to share with my new achievement received on 2020.03.02  - I have become "PRINCE2 Foundation" certified project manager! Big thanks to lecturer Arturas Bucinskas and ADProjectum - as always the best quality of training.
   Vytautas Kelevičius, Professional Project Manager at Construction Industry
  • Kristina Bžemovskaitė-Lukauskienė, Produkto vadovė.
   2020 kovo mėn. dalyvavau Ad Projectum organizuotuose PRINCE2® Foundation mokymuose, kurių metu praktinėmis ir teorinėmis žiniomis dalinosi Artūras Bučinskas. Šio nuostabaus lektoriaus mokymo metodų dėka, buvo tinkamai sudėlioti akcentai bei pabrėžti svarbūs aspektai, kurie yra būtini ne tik siekiant sėkmingai išlaikyti PRINCE2® Foundation egzaminą, bet ir norint efektyviai valdyti projektus. Labai džiaugiuosi, kad mano pirmasis bandymas išlaikyti  egzaminą buvo sėkmingas ir galiu džiaugtis įgijusi vertingų žinių bei gavusi sertifikatą. Visiems besidomintiems projektų valdymu ar dirbantiems šioje srityje nuoširdžiai rekomenduoju susipažinti su šia metodologija.
   Kristina Bžemovskaitė-Lukauskienė, Produkto vadovė.
  • Jonas Garbaliauskas, PRINCE2 ® Foundation
   2019 lapkritį dalyvavau Ad Projectum vedamuose 3 dienų PRINCE2® Foundation mokymuose. Sėkmingai iš pirmo karto išlaikiau PRINCE2® Foundation egzaminą trečiąją mokymų dieną po pietų. Nuoširdžiai galiu pasidalinti – best mokymai ever, kuriuose iki šiol buvau!  Didele dalimi - dėl profesionalaus, ypatingai charizmatiško bei gausią praktinę patirtį turinčio lektoriaus Artūro Bučinsko. Daug žinių, daug praktinių idėjų, daug sistemingos įdomiai perteiktos informacijos, kuri, tikiu, taps veiksmais mano kasdieniame darbe. Rekomenduojų šį kursą visiems besidomintiems efektyviu bei struktūrizuotu projektų valdymu – pasaulinis PRINCE2® projektų valdymo standartas tikrai vertas jūsų dėmesio, jei projektų valdymas jums yra aktuali sritis.
   Jonas Garbaliauskas, PRINCE2 ® Foundation
   Projektų vadovas
  • Dovile Žižienė, Prince2® Foundation
   2019 metų rudenį dalyvavau Ad Projectum Prince2®  Foundation mokymuose ir sėkmingai iš pirmo karto išsilaikiau Prince2® Foundation  pasaulinio lygio neterminuotą sertifikatą  trečią mokymų dieną . Esu dėkinga už profesionalų lektoriaus Artūro Bučinsko darbą, kuris puikiai ir aiškiai perteikė visą Prince2®  metodą mokymų metu. Dirbant bankininkystės srityje, naudinga gerai išmanyti projekto valdymo ypatumus  ir siekti maksimizuoti naudą iš kiekvieno įgyvendinamo projekto. Prince2®  projektų valdymo metodas tikrai išsamus ir praktiškai pritaikomas įvairiuose projektuose, čia yra akcentuojamos pasaulinės gerosios vadybos praktikos, įgalintas projekto dalyvių rolės ir aiškios jų atsakomybės. Rekomenduoju šį projektų valdymo kursą visiems besidomintiems projektų valdymu ir norintiems įgauti projektų valdymo žinių bei išsilaikyti pasaulinį sertifikatą trečią puikių mokymų dieną su tikrai profesionaliu projektų valdymo lektoriumi  Artūru Bučinsku.  
   Dovile Žižienė, Prince2® Foundation
  • Gintarė Pumputienė
   2019 pavasarį dalyvavau Ad Projectum Prince2 Foundation mokymuose ir sėkmingai  trečią mokymų dieną išlaikiau Prince2 Foundation egzaminą ir gavau sertifikatą. Tikriausiai tai buvo vieni geriausių mokymų, kuriuose esu dalyvavusi.  Mokymų medžiaga labai kokybiška. Mokymai orientuoti į Prince2 Foundation egzamino  išlaikymą, tačiau tuo pačiu per mokymus buvo pateikta daug praktinių projektų valdymo pavyzdžių. Mokymų lektoriai labai profesionalūs, draugiški ir tikrai turi daug praktinės projektų valdymo patirties ir ja dalinasi mokymų metu. Rekomenduoju visiems sudalyvauti tokios aukštos kokybės mokymuose ir trečią dieną išsilaikyti neterminuotą praktiškiausio projektų valdymo standarto Prince2 Foundation egzaminą ir gauti neterminuotą sertifikatą
   Gintarė Pumputienė
   IT projektų vadovė
  • Deimantė Satkuvienė
   2019 metų pradžioje dalyvavau Ad Projectum trijų dienų Prince2 Foundation mokymuose ir sėkmingai išsilaikiau Prince2 Foundation sertifikatą trečią mokymų dieną. Retai pasitaiko dėstytojų, kurie turėtų ne tik teorinių žinių bet ir reikšmingą darbinę patirtį. Artūras Bučinskas buvo dėstytojas, kurio vesti mokymai  man buvo labai naudingi ir pavyko  išsilaikyti PRINCE2 Foundation egzaminą.  Aš buvau sužavėta jo komunikavimo gebėjimais ir tuo, kaip svarbi  informacija gali būti paprastai ir efektyviai perteikta papildant ją tikrais praktiniais pavyzdžiais. Mokymuose puikiai suintegruota tiek teorinė, tiek praktinė ir pasiruošimo egzaminui dalys. Kaip dėstytojas, Artūras nusipelno mano aukščiausių rekomendacijų.
   Deimantė Satkuvienė
   Projekto vadovė

  Apie Artūrą Bučinską

  Artūras Bučinskas yra pirmasis akredituotas PRINCE2® lektorius lietuvis ir sertifikuotas projektų valdymo srities ekspertas (PRINCE2® Foundation, PRINCE2® Practitioner, PMP® ) turintis daugiau nei dešimties metų patirtį projektų valdyme. Dirbęs tarptautinės projektų valdymo tarnybos vadovo, portfelio vadovo, projekto vadovo pareigose. Turi patirties energetikos, telekomunikacijų/IT, bankininkystės sektoriuose. Veda projektų valdymo mokymus įmonėms, projektų vadovams ir studentams. ISM Executive school ir KTU Telekomunikacijų magistras.

  Apie Frank Turley

  Frank Turley (The PRINCE2 Coach) yra pasaulinio lygio PRINCE2® ekspertas, akredituotas lektorius, turintis Agile ir tradicinio projektų valdymo patirties. Frank yra projektų valdymo lektorius ir konsultantis aktyviai besidomintis PRINCE2 ir AGILE/Scrum metodologijų integruotu valdymu. Frank yra daugelio mokomosios literatūros autorius. Frank yra akredituotas APMG PRINCE2 ir AgilePM lektorius žinomas visoje Europoje.

  Susisiekime

  AdProjectum - Jūsų partneris.

  Artūras Bučinskas +370 614 76 100

  Karolis Mickevičius-Mėgelaitis +370 610 75 733