Suinteresuotųjų šalių ir rizikų valdymo

simuliacija - "The Stakeholder Catalyst"

Projektu valdymo paslaugos

Revoliucinis būdas mokytis praktinių projektų valdymo įgūdžių, pritaikomų realiuose projektuose.

Paremta “serious games” koncepcija, ši unikali programa atsisako tradicinių mokymų formato ir susitelkia į gilesnį srities supratimą ir praktinių įgūdžių vystymą.

The Stakeholder Catalyst - suinteresuotųjų šalių ir rizikų valdymo simuliacija „Užtvankos iššūkis“ yra revoliucinis būdas mokytis praktinių, realiame pasaulyje pritaikomų projektų valdymo įgūdžių. Sukurtas laikantis „rimtų žaidimų“ koncepcijos, mūsų unikali mokymosi programa atsisako tradicinių paskaitų ir sutelkia dėmesį į aukštesnio lygios supratimą ir praktinių įgūdžių tobulinimą.

  • „Užtvankos iššūkis“ seka hipotetiniu scenarijumi, kuriame šalis A nusprendžia statyti hidroelektrinę ir užtvenkti tarptautinėmis sutartimis saugomą upę. Projektas privalo trukti ne ilgiau nei 3 metus ir kainuoti iki 750 milijonų dolerių. Simuliacijos scenarijus yra paremtas tikra istorija.

  • Ir kuri mokymosi aplinka gali būti geresnė negu ta, kurioje rasite tuos pačius tikro gyvenimo faktorius? The Stakeholder Catalyst, dalyvius įtraukianti simuliacijų platforma, leidžia išbandyti jėgas aplinkoje, veikiamoje įvairių kintamųjų ir suteikia laisvę bei pasitikėjimą saugiam eksperimentavimui. Vedama projektų valdymo profesionalų komandos, simuliacija leidžia ugdyti geriausias rizikų ir suinteresuotųjų šalių praktines žinias

  • Be to, kad ši pirmoji Lietuvoje projektų valdymo simuliacija yra įdomus naujas būdas gauti žinias, patirtis per mūsų platformą leidžia įgyti ir komandinio darbo praktiką. Dalyviai sužinos, kaip šalinti kliūtis, priimti sunkius sprendimus, maksimizuoti mokymosi potencialą... ir visa tai vyks dinaminio ir jaudinančio scenarijaus aplinkoje.
  • Pagrindiniai simuliacijos rezultatai:

  • Išmokti svarbiausių projektų valdymo koncepcijų: suinteresuotųjų šalių, rizikų, pokyčių, komandos, apimties valdymo, per praktinį patyrimą.

  • Įvertinti asmeninius projektų valdymo įgūdžius bei atrasti stiprybes ir silpnybes realioje konkurencinėje aplinkoje.

  • Gauti ekspertų patarimus konkrečiais projektų valdymo klausimais, įžvalgas pagrindinėms projektų vadybos sritims ir kaip visa tai pritaikyti realiuose projektuose.

  • Perprasti sprendimų priėmimo proceso principus ir gauti kompromisams, tarp besivaržančių reikalavimų, daryti reikalingus įgūdžius.

  • Vystyti iš anksto nenumatytų pokyčių valdymo įgūdžius.

  • Reflektuoti išmoktas pamokas ir suprasti jų panaudojimo potencialą.
  • parallax background

    Kam rekomenduojame dalyvauti?

    Projektų, programų, portfelio, PMO vadovai ir specialistams, kurie yra atsakingi arba dirba su suinteresuotųjų šalių, rizikų, komunikacijos valdymu.

    ...

     

    Apie Paulių Morkvėną

    Paulius Morkvėnas yra projektų ir projektų portfelio valdymo praktikas, konsultantas, lektorius. Daugiau nei 15-os metų praktinė patirtis projektų valdyme, investicijų portfelio valdyme, taip pat projektų ir portfelio valdymo diegime organizacijose. Paulius dirbo IT bankininkystės srityje (Etronika, Barclays), Telekomunikacijos srityje (Teo, Telia), viešajame sektoriuje (ES finansuojami projektai, profesinės asociacijos, Lietuvos projektų vadybos asociacijos pirmininkas), dėstymas (ISM verslo ir vadybos universitetas). Specializacija – projektų ir portfelio valdymo diegimas organizacijose (procesų apibrėžimas, kompetencijų ugdymas, įrankių diegimas), investicijų portfelio valdymas, IT projektų ir portfelio valdymas naudojant Agile praktikas, Atlassian ir Microsoft projektų valdymo įrankiai..

    Susisiekime

    AdProjectum - Jūsų partneris.

    Karolis Mickevičius-Mėgelaitis +370 610 75 733

    Artūras Bučinskas +370 614 76 100