Suinteresuotųjų šalių ir rizikų valdymo

simuliacija - "The Stakeholder Catalyst"

Revoliucinis būdas mokytis praktinių projektų valdymo įgūdžių, pritaikomų realiuose projektuose.

Paremta “serious games” koncepcija, ši unikali programa atsisako tradicinių mokymų formato ir susitelkia į gilesnį srities supratimą ir praktinių įgūdžių vystymą.

Datos: gegužės 29 d. Vilniuje


Kaina:
289 EUR (Reguliari kaina)

The Stakeholder Catalyst - suinteresuotųjų šalių ir rizikų valdymo simuliacija „Užtvankos iššūkis“ yra revoliucinis būdas mokytis praktinių, realiame pasaulyje pritaikomų projektų valdymo įgūdžių. Sukurtas laikantis „rimtų žaidimų“ koncepcijos, mūsų unikali mokymosi programa atsisako tradicinių paskaitų ir sutelkia dėmesį į aukštesnio lygios supratimą ir praktinių įgūdžių tobulinimą.

 • „Užtvankos iššūkis“ seka hipotetiniu scenarijumi, kuriame šalis A nusprendžia statyti hidroelektrinę ir užtvenkti tarptautinėmis sutartimis saugomą upę. Projektas privalo trukti ne ilgiau nei 3 metus ir kainuoti iki 750 milijonų dolerių. Simuliacijos scenarijus yra paremtas tikra istorija.

 • Ir kuri mokymosi aplinka gali būti geresnė negu ta, kurioje rasite tuos pačius tikro gyvenimo faktorius? The Stakeholder Catalyst, dalyvius įtraukianti simuliacijų platforma, leidžia išbandyti jėgas aplinkoje, veikiamoje įvairių kintamųjų ir suteikia laisvę bei pasitikėjimą saugiam eksperimentavimui. Vedama projektų valdymo profesionalų komandos, simuliacija leidžia ugdyti geriausias rizikų ir suinteresuotųjų šalių praktines žinias

 • Be to, kad ši pirmoji Lietuvoje projektų valdymo simuliacija yra įdomus naujas būdas gauti žinias, patirtis per mūsų platformą leidžia įgyti ir komandinio darbo praktiką. Dalyviai sužinos, kaip šalinti kliūtis, priimti sunkius sprendimus, maksimizuoti mokymosi potencialą... ir visa tai vyks dinaminio ir jaudinančio scenarijaus aplinkoje.
 • Pagrindiniai simuliacijos rezultatai:

 • Išmokti svarbiausių projektų valdymo koncepcijų: suinteresuotųjų šalių, rizikų, pokyčių, komandos, apimties valdymo, per praktinį patyrimą.

 • Įvertinti asmeninius projektų valdymo įgūdžius bei atrasti stiprybes ir silpnybes realioje konkurencinėje aplinkoje.

 • Gauti ekspertų patarimus konkrečiais projektų valdymo klausimais, įžvalgas pagrindinėms projektų vadybos sritims ir kaip visa tai pritaikyti realiuose projektuose.

 • Perprasti sprendimų priėmimo proceso principus ir gauti kompromisams, tarp besivaržančių reikalavimų, daryti reikalingus įgūdžius.

 • Vystyti iš anksto nenumatytų pokyčių valdymo įgūdžius.

 • Reflektuoti išmoktas pamokas ir suprasti jų panaudojimo potencialą.
 • parallax background

  Kam rekomenduojame dalyvauti?

  Projektų, programų, portfelio, PMO vadovai ir specialistams, kurie yra atsakingi arba dirba su suinteresuotųjų šalių, rizikų, komunikacijos valdymu.

  ...

   

  Apie Karolį Mickevičių-Mėgelaitį

  Karolis Mickevičius-Mėgelaitis yra UAB „Ad projectum“ partneris, ProjektuKursai.lt įkūrėjas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius, projektų vadovas, dėstytojas, konsultantas, YoungCrew Lietuva valdybos narys, buvęs Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) valdybos narys, pirmojo projektų vadybos terminų žodyno bendraautorius. Karolis įgijo universalios patirties dirbdamas įvairaus tipo projektuose: IT, bankininkystės, rinkodaros, organizaciniuose, socialiniuose. Domisi ne tik praktine projektų valdymo puse, bet kartu dirba prie teorinių bei mokslinių projektų vadybos aspektų. Karolis yra sertifikuotas Projektų vadybos profesionalas (PMP)®, Scrum meistras (CSM)®, Scrum produkto savininkas (CSPO)®, Agile projektų lyderis (CAL)®, Agile praktikas (The PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP)®), ICAgile profesionalas (ICP)®, oficialus Microsoft dėstytojas (MCT)® bei Microsoft Project ir Project Server profesionalas (MCTS)®, (MCITP)®, sertifikuotas CompTIA Project+®, DSDM®, ITIL®, Points of You® specialistas.

  Apie Paulių Morkvėną

  Paulius Morkvėnas yra UAB „Ad projectum“ direktorius, Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) prezidentas, Young Crew Lietuva įkūrėjas ir valdybos narys, projektų valdymo praktikas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius, dėstytojas, sertifikuotas projektų vadovas (PMP®, PRINCE2®). Veiklos sritis apima didelių ir kompleksinių IT ir verslo projektų valdymą, PMO valdymą ir vystymą, organizacijos projektų portfelio valdymo diegimą ir tobulinimą. Turi patirties telekomunikacijų, IT, bankininkystės, verslo konsultacijų sektoriuose.

  Susisiekime

  AdProjectum - Jūsų partneris.

  Karolis Mickevičius-Mėgelaitis +370 610 75 733