ITIL® 4 Foundation mokymai + egzaminas

NUOTOLINIAI 3 dienų ITIL® mokymai su galimybe išsilaikyti ITIL® 4 Foundation sertifikatą


ITIL® - viena populiariausių metodologijų pasaulyje, skirtų IT paslaugų valdymui organizacijose, kurį įsidiegė daugiau kaip 100.000 organizacijų visame pasaulyje.

VIeno pirmųjų Lietuvoje akredituoto ITIL® trenerio ir IT profesionalo vedama ITIL® Foundation 3 dienų mokymų programa su įtraukta galimybe išsilaikyti neterminuotą ITIL® Foundation pasaulinį sertifikatą. Mokymai ir egzaminas pagal naujausią ITIL® 4 versiją (ITIL® v4)

Datos: 2024 m. kovo 13-15 d.

Nuotolinių mokymų kaina: 989 EUR

Į kainą įtrauktas ITIL® Foundation egzamino laikymas po mokymų Jūsų pasiriktu laiku bei egzamino išlaikymo draudimas - pakartotinis laikymas neišlaikius)
Egzamino kaina perkant atskirai be mokymų online iš PeopleCert.

Mokymų ir sertifikacijos nauda:

 • Mokymuose susipažinsite su pagrindiniais ITIL 4 principais bei keturiomis paslaugų valdymo dimensijomis.

 • Mokymų metu suprasite pagrindinius Lean, Agile, DevOps struktūrų naudojimo aspektus ir kodėl jos svarbios kuriant verslo vertę.

 • Užsiėmimų metu iš praktinės pusės susipažainsite su ITIL® v4 procesų teikiama verte bei kaip ITIL® v4 praktikos gali būti integruotos į įvairias paslaugų valdymo ir IT sritis: nuo paklausos iki vertės sukūrimo.

 • Po mokymų galėsite išsilaikyti ITIL® Foundation egzaminą ir gauti pasaulinio lygio ITIL® Foundation sertifikatą.
 • Lektorius Algirdas Jasiulis yra ilgametę darbo patirtį su ITIL® standartu turintis praktikas ir IT profesionalas bei vienas pirmųjų Lietuvoje oficialiai akredituotų ITIL®4 Fundation mokymų lektorių.

  Ad Projectum yra oficiali akredituota ITIL® Foundation mokymų tiekėja. Lektorius Algirdas Jasiulis yra oficialus akredituotas ITIL® mokymų lektorius. Siekiant užtikrinti pasaulinio lygio mokymų kokybę ITIL® Foundation sertifikavimo mokymų programa yra patikrinta ir akredituota PeopleCert bei AXELOS, kuri reguliariai atnaujina ITIL® struktūrą.
  parallax background

  Kam rekomenduojame dalyvauti?

  Kiekvienam, kuris dirba su IT paslaugomis (servisais) ir nori išmokti ITIL® 4 struktūrą bei praplėsti savo IT valdymo gebėjimus įgyjant gerąsias praktikas iš ITIL® struktūros. Taip pat, kviečiame tuos, kurie organizacijose nori diegti arba diegiasi IT valdymo tvarkas ir svarsto kurią struktūrą ar metodologiją naudoti. Kviečiame ir tuos, kurie nori pasiruošti ir išlaikyti ITIL® 4 Foundation sertifikatą.

  ...

   
  Išankstinių apmokėjimų grąžinimo politika: Klientui atsisakius mokymų išankstiniai mokėjimai už mokymus ir egzaminą yra grąžinami 100%, jei atsiunčiamas nuskanuotas rašytinis prašymas su atsisakymo priežastimi, banko sąskaita pinigų grąžinimui ir parašu į info@adprojectum.lt ne vėliau kaip 5 darbo dienos iki mokymų pradžios. Pateikus prašymą likus mažiau nei 5 darbo dienoms iki mokymų pradžios grąžinamos tiktai mokymų išlaidos t.y. 60%, tačiau negrąžinama egzamino kaina, nes nupirkto egzamino atšaukti negalima. Gavus prašymą pirmą mokymų dieną ir vėliau pinigai negrąžinami.

  Mokymų

  programa

  Susisiekime

  AdProjectum - Jūsų partneris.

  Karolis Mickevičius-Mėgelaitis +370 610 75 733
  Arturas Bučinskas +370 614 76 100